KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7335634
nr 733 5634
Blandteknik
Osignerad, Motiv från Venedig, ramens innermått: 35x22
måndag 9 januari 2012
kl 19:54:03