KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7335634

nr 733 5634

Blandteknik

Osignerad, Motiv från Venedig, ramens innermått: 35x22

måndag 9 januari 2012
kl 19:54:03